המלצות


שקד ליאור:

גולדן טאץ' הפיקו לנו את החתונה בקיץ, ובזכות שיר המדהים הייתה לי הזכות להיות כלה קולית ורגועה, להיות מעורבת אבל לא לחוצה, כי ידעתי בכל שלב שאני בידיים טובות ושכל החלומות והתכנונים יתגשמו בצורה הכי טובה. לא יכולנו לדמיין שהחתונה שלנו תהיה בדיוק כמו שרצינו, ושיר גרם לזה לקרות, ותמיד בחיוך, בנינוחות ובחברות. אין עליו, באמת מפיק מתנה, מומלץ מכל הלב.

שקד ליאור

אילנה דדיק:

שיר, המפיק שהפיק את האירוע שלנו דאג להכל מהרגע הראשון עד לרגע האחרון ולרגע אחרי אחרון לכל פרט קטן שאפילו לא עלה בדעתנו לחשוב עליו. אנחנו ראינו את התמונה הגדולה שנוצרה בדמיון שלנו על סמך מה שידענו שבחרנו לאירוע שלנו אבל לעולם לא יכולתי לדמיין את מה שראיתי ביום החתונה. כשנכנסתי לאולם האירועים אקו, המקום שבו התחתנו, הרגשתי שאני נמצאת בחלום. הכל היה כל-כך יפה, כל-כך מחושב כל-כך מסודר ומעוצב שרציתי לבכות מהתרגשות. יכולתי להרגיש אותנו בכל פינה בחתונה. האירוע הזה היה התגלמות כל מה שאנחנו מרגישים ומאמינים בו. כל פינה הייתה מטופלת, כל בחירה הייתה מדוייקת והמיתוג הכולל עטף את הכל לאריזה אחת שהפכה את האירוע הזה למושלם. שיר היה קשוב אלינו ב100 אחוז בכל בחירה שעשינו, הביא איתו רעיונות חדשים ומרגשים שלא ידענו שקיימים וגרם לכל הלחץ להעלם. לא היינו צריכים לדאוג לשום דבר חוץ מהדברים הכייפים באמת. אין לנו ספק שמאחורי הקלעים היו לילות ללא שינה, התעקשויות עם ספקים ואנשים ודברים שפשוט לא היינו צריכים לחוות אלא רק להנות מהרגעים הנעימים של בחירת צבעים ופרחים. שיר, תודה לך על עבודה מקצועית, פדנטית, מתחשבת בנו בכל שלב ופשוט יפהפייה. גרמת לנו להרגיש כמו האנשים הכי חשובים בעולם והפכת את הפחד לכיף ואת התמונה בראש לאירוע מדהים שאני אזכור לכל החיים כחוויה מדהימה, מרגשת וחיובית. הצעדים הראשונים בחיינו המשותפים הרשמיים מלאים באהבה וזכרונות נעימים שיכלו לקרות רק בזכות העזרה והדאגה האינסופית שלך לאירוע שלנו.

אילנה דדיק

דרך בטוחה בכבישים בע"מ:HR

כבר משיחת הטלפון הראשונה, ובכל שיחה לאחר מכן. שיר היה כל כולו שם, נעים מאוד לשיחה, מקצועי ביותר, שואל את השאלות הנכונות ובודק את כל הפרטים בכדי שהאירוע יהיה מושלם עבורנו. ואכן כך היה, האירוע היה מוצלח מאוד, בדיוק כפי שציפינו, והמון מזה בזכות שיר, שגם במהלך האירוע דאג וטיפל בכל דבר קטן כגדול והכל ברוח טובה ובמקצועיות. מצאנו לנכון לכתוב מכתב זה ולשבח את שיר על הכל. כן ירבו מפיקים כמותו. תודה רבה, כרמית פלד אחראית משאבי אנוש דרך בטוחה בכבישים בע"מ

דרך בטוחה בכבישים בע"מ

ענת סרברו:HR מעיין נציגויות

שיר היקר, רציתי להודות לך בשמי, בשם מנהלי החברה, ובשם כל עובדי החברה, על יום כיף מתוקתק ומנוהל. מודה לך על השירות האדיב של כל אנשי הצוות שהיו איתך. על החיוך שלא ירד לכם מהפנים, ועל החיוכים שגרמתם לכולנו. על כך שלכל בקשה הייתה מענה לכל אורך הדרך. גם בזמן המו"מ, ושידעת לכוון ולהפיק בדיוק את מה שהתאים לנו. יישר כח!

ענת סרברו

אורן וגל:

בטוח 'שיש עוד הרבה זוגות כמונו שלא רצו לוותר והתעקשו להתחתן לא משנה איזה הגבלות הטילו עלינו. למלאך שלנו קוראים שיר זהבי מGolden Touch הפקות אירועים. טלפון אחד בשעה 09:00 ביום שלישי (יומיים לפני האירוע) שינה הכל עבורנו, ומשם כבר ידענו שאנחנו בידיים טובות. החל מציוד בסיסי כמו סכו״ם וכוסות יין ועד הפרט הכי קטן שאף אחד לא זכר לחשוב עליו כמו מדחום ועטים בעמדת כניסה, שיר הצוות המדהים שלו דאג לכל. רק בזכותם עמדנו ביום חמישי (כן כן הרים חתונה מאפס תוך יומיים) מתחת לחופה כנגד כל הסיכויים, מוקפים באהובים שלנו באווירה קסומה ולאא התפשרות על שום פרט. חייבים לציין שכל הספקים שהביא לאירוע היו פשוט מדהימים מהראשון עד האחרון. מאחלים לכולם חוויה כמו שלנו ושמחות מאושרות, תצרו קשר בלי לחשוב פעמיים!

אורן וגל